Час екскурсій...

Вражаюча екскурсія до м. Хотина та Кам'янець-Подільськ

Чудова пора - літо… Це час екскурсій  й відпочинку. Вже минув тиждень, а ніби ще вчора ми, учні Йорданештської ЗОШ №2 захоплювалися краєвидами міст Хотин та Кам’янець-Подільській. Це те місце, де географічно збігаються 3 області: Хмельницька, Тернопільська та найменша Чернівецька, де протікає річка Збруч.

Першою зупинкою нашої екскурсії було м. Хотин. Це місто-фортеця, яке розташувалося на узбережжі р. Дністер. Фортеця вразила нас своїми неприступними мурами та надзвичайними краєвидами. Побувавши там, ми ніби поринули у Середньовіччя. Захоплюючі розповіді екскурсовода про історичні факти міста Хотин, зацікавили нас найбільше, про відому Хотинську битву між поляками та литовцями за Річ Посполиту, що відбулася о першій половині ХІХ ст.. Об’єднання Польського королівства і Великого князівства Литовського в одну державу відбулося у 1569р. на спільному сеймі представників привілейованих станів обох країн. Першого липня унію було підписано. А битву завершено.

Після розповідей екскурсовода ми мали вільний час, щоб розглянути краєвиди, купити сувеніри, зробити фотографії на пам’ять.

А другою зупинкою нашої екскурсії був Кам’янець – Подільский.  Там ми прогулялися вуличками старого міста, відвідали найвизначніші місця міста, Ратушу та знамениту фортецю, що відноситься до Семи Чудес України. Погода цього краю нас зустріла привітно, сповнені емоцій і вражень ми повернулися  до школи.

Переглядів: 405 | Додав: Maria | Рейтинг: 5.0/1
«  Червень 2016  »