Декада педагогічної майстерності в Йорданештській ЗОШ №2

Учитель - бджілка, а знання учнів - мед.

Кожен вчитель завжди прагне до вдосконалення, і кожного разу разом з учнями має відкривати для себе щось нового.

Відповідно до плану роботи Йорданештської ЗОШ №2 на 2013-2014 н.р.  проводиться Декада педагогічної майстерності вчителів, які атестуються в поточному навчальному році. Відповідно, для проведення Декади, було складено план, в якому зазначено заходи, які будуть проводитись та хто відповідає за їх проведення. Протягом  Декади,  вчителі  які атестуються в поточному навчальному році мають можливість продемонструвати свою майстерність через відкриті уроки.

Свою майстерність цими днями продемонструвала  вчителька математики Костинян Марія Іллівна проводячи відкритий урок  в 5-му класі на тему «Додавання і віднімання дробів з однаковими знаменниками».  Через різні інноваційні методи роботи вчителька відкрила «двері пізнання» і учні з легкістю зрозуміли новий матеріал. На уроці широко були представлені ігрові технології, які вчителька використовує у своїй роботі, що продемонструвало нестандартний і творчий підхід вчительки  до вирішення навчально-виховних завдань . А використання мультимедійних презентацій під час  уроку сприяло щирій зацікавленості учнів у виучуваному матеріалі, адже всі презентації логічно доповнювали інші методи навчання.

Опаіць М.І.

Педагог-організатор Йорданештської ЗОШ №2