День гідності та свободи

День гідності та свободи в школі

Україна - єдина країна,

Єдина для нас і для всіх,

Ми не Захід і Схід  - ми родина,

Ми не Північ і Південь - ми рід.

Цими словами розпочалась патріотична хвилинка присвячена Дню гідності та свободи, організована маленькими патріотами 2-го класу під керівництвом Божеску О.В. Супровідними під час заходу були слова "ГІДНІСТЬ" та "СВОБОДА". А закінчили патріотичну хвилинку  флешмобом: "Україно, ти наша, героїв своїх не забудь!"

Ще, напередодні свята активісти учнівського самоврядування під керівництвом педагог-організатора, класних керівників та за підтримки батьків організували галерею малюнків та різних виробів  на тему "З гідністю до перемоги!" . А очільник  міністерства інформації та преси школи  разом з бібліотекарем підготували інформаційну стінгазету про значення цього державного свята. Учні 5-го класу мали змогу разом зі шкільним бібліотекарем Мамоля О.С. відвідати куточок слави в сільській бібліотеці. Для них сільський бібліотекар Кирчу А.І. підготувала усний-журнал з епіграфом "Ніхто не забутий, ніщо не забуте!".

Ми впевнені, що якщо в кожному серці пануватиме  патріотичний дух, то Україна лишиться незламною та окрилить її мир.

Переглядів: 401 | Додав: Maria | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2016  »