День гідності та свободи в школі

Відзначення Дня гідності та свободи

Цей день має ще більше об'єднати народ, бо саме  народ, вийшовши на майдан, показав  що його думку треба послухати  і кожен в цій країні має гордитися цим. Це був  гарним прикладом майбутньому поколінню і він житиме вічно на сторінках історії. Учасники Помаранчевої революції  та Революції гідності довели, що український народ завжди жив в єдності і надалі так  буде. Але плаче душа коли згадуємо про тих людей,  які без вини померли на майдані, які лишаться в історії,  як Небесна сотня.

Саме про ці події згадалося напередодні Дня гідності та свободи в Йорданештській ЗОШ №2. Проводячи патріотичну хвилинку присвячена подіям 2004 та 2013 років, педагог - організатор поставила за мету виховувати в учнів патріотичні почуття, гордість за свою Батьківщину. І здається, що мета була досягнута, бо та тиша яка панувала в класі під час перегляду тих подій і ті сльози, які грали в очах учнів та вчителів сказали все без слів. Педагог-організатор та  маленькі патріоти 3-го класу постаралися розкрити зміст свята так, щоб всі зрозуміли, що вони теж є частинкою всього, що називається  "єдність та свобода". Окрім світлин подій, яким присвячується цей день, учні мали змогу переглянути світлини тих патріотичних справ в яких взяли участь вони на протязі року, довівши, що їм не байдужа доля країни. Під кінець учні заспівали пісню "Обирай свободу!",  наголосивши, що:

.Україна - єдина країна,

Єдина для нас і для всіх,

Ми не Захід і Схід  - ми родина,

Ми не Північ і Південь - ми рід.

А після  патріотичної хвилинки маленькі патріоти вийшли на двір та об'єднались під гаслом "Україна незламна!"

Якщо в кожному серці пануватиме  патріотичний дух, то Україна лишиться незламною та окрилить її мир.

Переглядів: 352 | Додав: Maria | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2015  »