Душевне свято в Йорданештській ЗОШ №2

Свято душі відбулося в Йорданештській ЗОШ №2. Учні 3-го класу  під керівництвом класовода Божеску Олени Валер'янівни організували неймовірно душевну зустріч з найріднішими у світі для діточок людей – їхніми бабусями. «Свято для бабусь»  зібрало у залі «найсвятіших мамочок», які завжди знаходять час проспівати колискову, послухати про проведений день у школі, погратися, навіть, якщо не мають часу і які завжди поруч і можуть приласкати теплим словом. Сюрпризом стало для бабусь момент коли вони побачили себе на моніторі,  і їхні «зірочки – внуки» посвятили їм найкращі і найщиріші у світі слова. Цей момент заставив бабусь згадати молоді часи, своїх діточок, і навіть згадати про перші кроки, перше слово своїх внуків. Бо хто, як на бабуся знає найбільше про ці момент життя, навіть більше за матерів.

Букет віршів, пісень, танців – все це для бабусь – найрідніших у світі. А бабусі ніяк не змогли стримати сльози, бо як не плакати коли твій внук, або внучка, які ще пару років назад були малесенькими і просилися на руки, а сьогодні самі взяли бабусю за руку і привезли у школу – на «Свято бабусь» і моляться Матінці Божій, щоб вона дала їй ще багато-багато здоров'я і довгих – довгих літ. Маленькі «квіточки» приготували для своїх бабусь не лише вірші і пісні, але і різні конкурси, які розвеселили їх і заставили згадати про їхнє дитинство. Ще на згадку вони приготували своїм «мамочкам – бабусям» маленькі сувеніри на згадку про свято, а бабусі,  як і в дитинстві приготували кошики з солодощами, що ще більше зблизили їх.

Таке свято у школі пройшло вперше і думаємо, що воно лишиться ще довго-довго  у пам'яті всіх присутніх .

Опаіць Марія Іванівна

вчитель румунської мови та педагог-організатор

Йорданештської ЗОШ №2

Переглядів: 424 | Додав: Bojescu | Рейтинг: 0.0/0