Конкурс "Космічні фантазії" в школі

І етап конкурсу "Космічні фантазії" в школі

Минуле століття скрилося за небосхилом і залишило по собі величезну кількість історичних подій, які наші нащадки будуть розкладати по поличкам під назвами: “вагомі”, “менш вагомі”. Але така подія, як політ в космос, а далі – підкорення космосу, – безумовно, буде передувати за інших. Космос – тема актуальна і сьогодні, іще більше – майбутнього. Тому особливо приємно усвідомлювати, що розробкою її займаються не тільки дорослі, а й діти, яким жити в XXI столітті, творити, наближати земне до надземного.

Саме тому учні нашої школи не можуть не взяти участь у всеукраїнському гуманітарному конкурсі “Космічні фантазії”, метою якого є виявлення творчого потенціалу учнів та розширення їхнього кругозору.

В цьому році в І етапі конкурсу взяли участь учні 3-9 класів. Всі проявили максимум винахідливості і креативності: макети планет, чарівна космічна квітка,технічні пристрої, космічні кораблі - і це далеко не все, що можна було побачити на виставці. Але видно було, що не лишились осторонь і батьки, які завжди є підтримкою школи.

Кожен клас був оцінений справедливо, а саме та частинат композицій, яка відрізнялась з поміж усіх. Бажаємо переможцям І етапу успіхів на районному етапі.

Переглядів: 609 | Додав: Maria | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2016  »