Майбутні першокласники завітали до школи

Йорданештська ЗОШ №2 - це колиска для всієї шкільної родини, а родина - це ми, ті для кого ця колиска, як храм,  а храм - це святиня, яку треба зберегти, бо тут  навіть стіни шепочуть її минуле, а за її парти виростає сьогодення та майбутнє, а майбутнє - це ті які обирають її за колиску.

В ці прекрасні, святкові, весняні дні, цей храм науки радо прийняв у свої обійми майбутніх першокласників. Ласкавою, привітною усмішкою їх зустріла майбутня вчителька - Божеску Корнелія Георгіївна, яка пояснила малечі, що від сьогодні, вони вже є частиною цієї великої родини, яка чекає їх. Тут вони знайдуть нових друзів, будуть вчитися писати, читати, танцювати, вірші розповідати, а на урок, їх будуть кликати веселий дзвіночок.

Взявши своїх майбутніх учнів за руки, вчителька зробила їм екскурсію по школі, також, діточки мали змогу сісти за парти, познайомитись, розповісти казки та вірші, які вони знають, гратися разом на спортивному майданчику. А під час першого уроку разом зі своїми батьками діти створили "Квітучу галявину",  яку прикрасили квітками, метеликами та бджілками, а вчителька запропонувала на наступних заняттях, щоб кожен знайшов своє місце на цій квітучій галявині, додавши своє фото.

Як казав Джон Шаар  "Майбутнє - це не те, куди ми йдемо, а то, що ми створюємо. Дорогислід не шукати, а будувати". Тож, давайте разом будувати майбутнє!

Переглядів: 437 | Додав: Maria | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2017  »