Подяка батькам

Взаємо порозуміння школи, батьків і дитини – це кущ молодої калини

Ефективний розвиток шкільної виховної системи можливий за  умовами забезпечення добровільного партнерства і корисної співпраці учня, батьків і вчителя.

Сім'я - як дерево яке пускає коріння, виростають гілки, а потім цвітуть квіти які дають плоди. Квіти – це наші діти, діти – це дзеркало душі батьків, школа – це сад де цвітуть ці квіти, а вчитель – це трудівник який старається щоб ці квіти не зів'яли.

Як писав М.Горький «Діти – це квіти землі», - а кожній квітці потрібні  певні погодні умови для повного розвитку. Кожен вчитель намагається пояснити батькам, що  дітям потрібно створити необхідні умови для нормального життя. А це завдання наше – батьків і вчителів.

Педагогічний колектив Йоранештської ЗОШ №2 щиро та від усього серця вдячний всім батькам , які посприяли фінансово, щоб перед святом 1 вересня школа розцвіла як квітка. А особливо, хочемо подякувати батькам – спонсорам: Костинян Мар'ян, Костинян Аркадій, Бурла Ілля, Іонець Штефан, і працівникам школи, які в літню спеку взялися обновлювати фасад школи: Бойку Михайло, Божеску Георгій, Божеску Іван та Шапка Ілля.

Думаємо, що й надалі школа, батьки і діти стануть як той кущ калини, що спочатку росте, цвіте, а потім милуємось його плодами та красою. А ми, вчителі, постараємось, щоб цей кущ був найпрекраснішим у світі і щоб завжди давав гарні плоди.

Опаіць Марія Іванівна

вчитель румунської мови та літератури та педагог-організатор

Переглядів: 439 | Додав: Maria | Рейтинг: 5.0/1
«  Серпень 2014  »