Проведення акції "Серце до серця"

Завжди відкриті доброті йорданештські серця

"Доброта - це як промінь, який має йти від серця, а серце до серця врятує життя!" Для учнів школи - це є девізом кожної акції милосердя, що проводиться в школі.

" Серце до серця, гривня до гривні врятує життя!" - під таким, вже традиційним, гаслом проходить в школі благодійна акція "Серце до серця".

День п'ятниці, 24 березня для учнів школи був особливим. Лідери учнівського самоврядування закликали всіх долучитися до акції "Серце до серця" на допомогу тим, які не мають змоги бачити всі яскраві барви цього світу. До акції долучились вся шкільна родина, довівши свою небайдужість до тих, які потребують допомоги.

Після збору коштів учні захотіли показати наскільки величезне йорданештське серце і скільки доброти в ньому і шкільні гурти "Мугурел" та "Сірецел" взялися намалювати її на шкільному подвір'ї, а потім до них долучилися всі всі, показавши, що в їхніх серцях, хоча і дитячих, дуже багато любові, а ця любов зігріє навіть ті холодні серця, для яких матеріальні цінності вищі за моральні.

Тож, давайте об'єднати теплоту своїх сердець і воно зігріє і тих, які потребують теплоти.

Переглядів: 423 | Додав: Maria | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »