Районний фестиваль "Чисті роси" в школі

"Чисті роси" завітали в Йорданештській ЗОШ №2

Справжня весна запанувала над землею, сонце гріє її, а йорданештські учнівські серця  гріє атмосфера свята, яка окрилила нашу школу. Можливість почуватися себе щасливими і вдягти національні костюми мали учні Йорданештської ЗОШ №2, але найщасливішими є їхні матусі, які підготували ці костюми, щоб їхні діти виглядали якнайкраще.

Члени журі районного етапу обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» завітавши до нашої школи, мали можливість оцінити старанність наших зберігачів традицій , почути наші буковинські пісні у виконанні хору та вокальних груп дівчат та хлопців під керівництвом Божеску І.І. – вчителя музики, оцінити старанність наших учнів у народних танцях «Чобенашул», «Жок де сербетоаре», «Хора легенате», "Хора ші бетута" під керівництвом Лютик З.К. – керівника хореографічного гуртка, почути соло на скрипці   у виконанні учня 8-го класу  - Савюк Аліна. Ще наші гості та учні лишилися зачарованими піснями  «Ме миндреск ку леутарій» та «О, маме...» у виконанні учениці 9-го класу  - Шапка Іонели.

Ми ще раз довели, що є справжніми зберігачами звичаїв і традицій і знаємо, що ці традиції будуть передаватися з покоління в покоління.

Переглядів: 457 | Додав: Maria | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2016  »