Ранкова гімнастика в Йорданештській ЗОШ №2

В здоровому тілі – здоровий дух

Ранкова гімнастика в Йорданештській ЗОШ №2

Спорт – це невід'ємна частина нашого життя. Але  спорт стає засобом виховання, тоді, коли він – улюблене заняття кожного. Якщо ти змусиш себе рано вийти  і хотяби пару хвилин прогулятися пішком , то вважай, що тобі стане енергії на цілий день.

Також вранішня зарядка корисна  для дітей і вона потрібна, бо після сну організм треба підготувати до праці. І ще одне, зарядка потрібна, адже в школі має бути не лише розвиток розуму, але і вдосконалення тіла.

Так кожного ранку в Йорданештській ЗОШ №2  під керівництвом чергового вчителя проходить ранкова гімнастика, яка вже стала традиційною для наших учнів. Кожного ранку діти знають, що для них пролунають два дзвінка – один у 8.15 – який кличе на ранкову гімнастику, а другий у 8.30 – який кличе на урок. Вчителі  помітили, що ранкова гімнастика приносить учням радість і позитивний ефект і вони зі свіжими силами приступають до процесу навчання. І хто зна, може лише через багато років, коли з зимових олімпіад українські спортсмени не будуть повертатися без медалей, хтось та й скаже в інтерв’ю: «І одним із факторів того, що я отримав (-ла) цю золоту медаль, стало те, що в моїй рідній школі у Йорданештах  була ранкова зарядка…»

Опаіць М.І.

вчитель румунської мови та літератури та педагог -організатор

Йорданештської ЗОШ №2