Шевченківські дні

Шевченкове слово у віках не старіє

«Він був сином мужика і став володарем в царстві Духа. Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури… Доля переслідувала його в житті, скільки лиш могла, та вона не зуміла перетворити золота його душі у ржу… Найкращий і найцінніший скарб доля дала йому лише по смерті – невмирущу славу і все розквітаючу радість, яку в мільйонів людських сердець все наново збуджуватимуть його твори».

Цими днями Шевченкове слово лунає всюди, не лишаються осторонь і учні Йорданештської ЗОШ №2. Не минає ні року, щоб в Йорданештській ЗОШ №2 на початку березня не пройшли Шевченківські дні. Під керівництвом бібліотекаря школи та педагог-організатора, учні старших класів мали змогу подивитись фільм на основі поеми Т.Г.Шевченка «І мертвим і живим…». Старші учні змогли зробити висновки, на стільки актуальна тема поеми, незважаючи на те, що вона була написана майже двісті років тому назад. Кожне слово поеми історія.

Син своєї землі, великий поет із болем і співчуттям писав про рабське становище покріпаченого рідного народу і свій талант присвятив боротьбі за його визволення.Для того, щоб учні змогли відчути шевченкове слово, учні 3-6 класів організували "Поетичну естафету", читаючи вірші Шевченка від душі і для душі.

Також бібліотекар школи організувала виставку присвячена 205-річчу від дня народження великого митця і учні мали змогу ознайомитись з цікавими фактами з його життя.

На протязі тижня плануються, ще багато цікавих заходів, які думаємо, що зацікавлять дітей й лишать слід в їхній пам"яті.

Переглядів: 308 | Додав: Maria | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2019  »