Святкування Нового Року в школі

Новорічне свято в школі

Новий рік! Ці два слова у кожного асоціюються зі святковим настроєм, подарунками, іграми, розвагами.

В Йорданештській ЗОШ №2 новорічна казка завітала 29 грудня. Це була довгоочікувана казка як для малечі, так і для старшокласників. Діточки з нетерпінням дочекались приходу  Діда Мороза. А струнка, пишна, новорічна ялинка була справжня окраса свята. Вона, наче казкова принцесса, вела з

а собою святковий настрій. Старанням старшокласників та вчителів у  залі  була створена справжня зимова казка: новорічні куліси, білосніжні сніжинки у повітрі, святкові кульки у синьо-білих тонах. Всі учні  ретельно готувалися до свята і викликали захват в усіх глядачів. Карлики, маленькі господарі та господині, справжні леді та ждентильмени – ось неповний перелік новорічних персонажів, що подарували феєричний настрій усім присутнім на новорічний ранок. Батьки підготували дітям чудові карнавальні костюми, а класні керівники новорічні дійства з їхніми вихованцями.

Гарних вражень лишили і старшокласники. На карнавал завітали різні геро

ї наших часів, 95-й квартал, клоуни, пролунали найгарніші пісні та колядки, які наповнили увесь зал гарним настроєм... Діти показали усі свої театральні здібності, драйвовість і сміливість, завдяки чого свято вийшло на славу.

З ініціативи дирекції школи, цього дня усі учні  - переможці різних конкурсів та олімпіад отримали гарні подарунки.

Всі лишилися задоволеними і думаємо, що свято запам’ятається всім на довго.

Переглядів: 313 | Додав: Maria | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2017  »