Свято останнього дзвоника

Тріпочуть листячком тополі,
Берізка ніжно шелестить.
Сьогодні свято в нашій школі —
Дзвінок останній продзвенів.

Свято… Довгоочікуване свято, навіть  сонечко зранку радо усміхнувся всім і до святкової  атмосфери додав позитивного настрою. Радо усміхалися дітки, з гарними букетами квітів в руках, відчувалося, що вони вже думками на канікулах. Але печаль відчувалася в очах наших  випускників, які зі сльозами в очах дякували своїм вчителям за їхню працю, ласку, добре слово.

Гостями свята були  - сільський голова - Георгій Лютик та Аркадій Сучеван -   начальник районного комунального бюро технічної інвентаризації. Кожен з них згадали про їхні шкільні роки, кожен з них подякували учням та педагогічному колективові за їхню величезну працю , а випускникам побажали, щоб ніколи не забули рідну школу і що шкільні роки — це найсвітліша, найбезтурботніша пора у житті кожного. Іншої такої не буде, бо життя дасть кожному свої уроки, у нього свої закони, свої круті віражі, свої пороги, через які не кожному переступити, яких не кожному здолати, а школа — це той час, коли все легко, все можливо.

Ще, випускників лагідним та теплим словом привітали дирекція школи, маленькі квіточки 1-го класу та перша вчителька.

Учням школи було вручено більше ста грамот та подяк за  участь у районних, обласних та всеукраїнських конкурсах та олімпіад  у яких на протязі року вибороли призові місця.

Свято вдалось на славу. Такі миті запам'ятовуються всім надовго, деяким на все життя.

Переглядів: 436 | Додав: Maria | Рейтинг: 5.0/1
«  Червень 2015  »