Свято першого дзвоника - 2015

Свято першого дзвоника наповнене сюрпризів в Йорданештській ЗОШ №2

Свято першого дзвоника  - це свято краси, великих сподівань та сюрпризів. Таким було сьогоднішнє свято і для Йорданештської  ЗОШ №2, яка була сповнена сюрпризів і приємних вражень: гарно оформлене подвір'я в патріотичному стилі, гарні слова привітання дирекції школи та гостей свята - колишнього директора школи - Івана Ілліча Білецького та сільського голови - Лютик Г.Ф. , неймовірні виступи чотирнадцятьох "бутончиків роз" - першокласників, виступ п'ятикласників, дев'ятикласників, які взявши в своє коло першокласників і об'єднавши руки та серця молилися за долю матінки - країни та своїм флеш-мобом довівши, що їм не байдужа доля країни.

Цьогорічні випускники школи зробили гарний подарунок для першокласників та під дзвін першого дзвоника провели їх в клас, де вони почнуть нову сторінку   під назвою "Шкільне життя".

Приємним був момент коли колишні учні Білецької Георгіни Костянтинівни та Костинян Марії Іллівни, які вирішили поставити крапку в їхній освітній діяльності, зібралися на шкільному подвір'ї та зі сльозами на очах привітали своїх "мам" і подякували за неймовірні роки життя. Приємним і теж сюрпризом  був момент,  коли голова ПК школи, нагородила грамотами Управління освіти Глибоцької РДА та Райкому профспілки працівників освіти цих двох вчителів, які десятки роки попрацювали на освітянській ниві.

Свято вдалось на славу і з Божим благословенням вступаємо вперед  до нових вершин та зі сподіванням на мир.

Переглядів: 454 | Додав: Maria | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2015  »