Тиждень географії

Тиждень географії в школі

Головні завдання проведення предметного тижня — забезпечити належні умови для виявлення та розвитку творчої активності і зацікавленості учнів, формувати їх науковий світогляд, збагатити досвід, поглибити знання з предмета та підвищити інтерес до вивчення географії.

Протягом тижня у нашій школі проходив тиждень географії під керівництвом вчительки Кирчу Софії Траянівни. Усі заходи проводилися згідно плану. Учні проявляли свою творчу активність, розширили знання з географії: 6-7 класи взявши участь в конкурсі кросвордів, 8-9 класи демонструючи свою активність та креативність під час проведення вікторини " Україна  - мій рідний край". Цікава видалась театралізована вистава "В гостях до континентів", кожна з учениць 5- 7 класів презентуючи один континент, одягнувшись у відповідний колір. Форми та методи роботи відповідали рівню розвитку дітей, проводилися в рамках діяльнісного, компетентнісного та особистісно-орієнтованого підходів. Особливо відзначилися під час різноманітних заходів такі учні: Мороз Анна - Марія - учениця 6-го класу - переможниця конкурсу кросвордів, Варварюк Марінела - учениця 6-го класу  - найкраща актриса, команда "Справжні українці" (8клас).

Використання індивідуальних та групових видів робіт, активних та інтерактивних методів стимулювання учнів до участі у заходах, сприяло встановленню тісного співробітництва між вчителем та учнями.

Переглядів: 355 | Додав: Maria | Рейтинг: 4.0/1
«  Квітень 2015  »