Тиждень інформатики в школі

Проведення тижня інформатики в школі

Предметні тижні  - це одна з гілок виховної роботи школи.

Напередодні канікул, в школі, під керівництвом Костинян Костянтина Ілліча був проведений тиждень інформатики. В його проведенні були задіяні 5-9 класи. Згідно плану в 5-6 класах був проведений конкурс малюнків на тему «Комп͗ ютер – помічник і друг». Деякі учні намалювали в Paint, інші захотіли відтворити свій задум на полотні. Учні з серйозністю і творчо поставились до завдання, за що і будуть нагороджені відповідними грамотами.

7-9 класам було запропоновано  оформити стінні газети на тему « В комп ͗ ютерному царстві», з чим учні справились відмінно. Учні шукали нові та цікаві факти про комп ͗ ютер та його царство.

В четвер,  в 9-му класі був проведений відкритий урок  - гра. Відчувався дружній взаємозв ͗ язок вчителя з учнями, якій зробив урок ще цікавішим. Поставлена мета була досягнута.

А день пʹятниці був особливий. Під керівництвом педагог – організатора та вчителя інформатики двоє учнів школи – Опаіць  Микола та Шапка Марінела  взяли участь в районному конкурсі  «Байт» , який був гарним закриттям тижня : Опаіць Микола здобув ІІ місце (Роwer Point) і Шапка Марінела – ІІ місце(Paint). Який солодкий видався плід перемоги, але для цього треба було добре потрудитись.

Проведений тиждень довів, що компʹютер є гарним помічником у роботі, як і вчителя, так і учнів, які не уявляють своє життя без нього.

Переглядів: 317 | Додав: Maria | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2015  »