Тиждень основ здоров я

Тиждень основ здоров'я в школі

Найбільше щастя в житті  - це здоров'я. Про неї кажуть, що вона є найціннішим скарбом, але  ми не завжди цінуємо цей скарб.

Минулого тижня про цінність здоров'я учні Йорданештської ЗОШ №2 мали змогу дізнатись в рамках тижня присвяченому здоров'ю під керівництвом молодого спеціаліста школи  - вчителя основ здоров'я та вигователя ГПД - Божеску - Ілюк Леонтини Георгіївни.

Були задіяні всі учні початкової ланки. В рамках тижня учні мали змогу позмагатись між собою під час спортивного свята "Веселі естафети", але перемогла дружба і кожен клас був нагороджений грамотою та подарунками.

Ще дуже цікавою була вікторина проведена між двома командами "Маленькі рятувальники" та "Маленькі пішоходи", які змагаючись  довели, що вони знають не тільки правила дорожнього руху, але і номери рятувальних служб, і прислів'я про здоров'я і ще дуже корисної інформації Завданнями  зацікавились і маленькі глядачі, які спостерігаючи за своїми колегами  шукали і вони правильні відповіді на питання вчительки.

А свято дитинства стало кульмінацією тижня. Вихованці ГПД  показали наскільки гарний може бути світ без тривог та коли всі здорові.

Тиждень пройшов цікаво та з користю, бо правда в тому, що  "В здоровому тілі, здоровий дух!"

Переглядів: 420 | Додав: Maria | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2015  »