Тиждень трудового навчання в школі

Тиждень трудового навчання в Йорданештській ЗОШ №2

Щось у повітрі плине тепле, красиве і вічне, щось непорушне і загадкове….. Осінь повільним равликом пливе мальовничою Буковиною. Звичайні дні….Інколи дощові, а інколи просто обвиті сивим туманом. І, напевно, хорошою традицією стало в осінні дні проводити свято «Дари осені».

Усе багатство врожаю можна було побачити минулого четверга - 13 жовтня, в Йорданештській ЗОШ №2 в рамках тижня трудового навчання. Тут відбувся осінній вернісаж врожаю осені, в якому взяли участь учні 2 – 9 класів. Виставці передувала клопітка робота. Тому ще і досі у коридорах чути відлуння вчорашнього святкового дня.

Всі проявили максимум винахідливості і пораділи за створену красу.

Таке свято - це чудова нагода для дітей, вчителів і батьків створити щось разом, а спільна праця і спільна творчість завжди об’єднує і приносить радість.

Ще, вчитель трудового навчання - Божеску Георгій Антонович, оформив прекрасну виставку власних та учнівських робіт з дерева. Велике було здивування учнів побачивши таке диво. А для охочих дізнатися секрети  різбленню по дереву вчитель показав мастер-клас.

Тиждень вдався на славу! Бажаємо вчителю, ще більшого натхнення.

Переглядів: 344 | Додав: Maria | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2016  »