Участь в акції "Фіточай захисникам"

Зернинки добра  учнівських сердець Йорданештської ЗОШ №2
    "Доброта - це як промінь, який має йти від серця, а серце до серця врятує життя!"  Для учнів Йорданештської ЗОШ №2 - це є девізом кожної акції  милосердя, що проводиться в школі.
    На протязі другого тижня  навчання учні школи під керівництвом  педагога - організатора  долучились до  акції "Фіточай захисникам",  яка була спрямована на збір лікарських рослин для наших захисників. Дітям було запропоновано долучитися до акції теплом серця, щоб наші захисники смакуючи трав'яний чай буковинських земель, відчули теплоту сердець буковинських дітей. Частинку душі  вклали і в оформленні ,  бо дуже важливо, коли відчуваєш, що  за тебе дбають, підтримують і переживають. Дуже рідко коли чоловіки знають для чого призначені та чи інша рослина. Лідери учнівського самоврядування разом з педагог-організатором стали на якусь мить "лікарями", шукаючи корисної інформації для наших воїнів про призначення кожної з рослин, яка була упакована в мішечках.  Зв’язали мішечки синьо-жовтою стрічкою, як символ єдності та свободи. Але як лишити воїнів  без теплих  слів підтримки? Додавши свої побажання і довершивши роботу, зрозуміли, що насправді, якщо вкласти душу в те , що робиш, воно ніби випромінює добром, а добро це надія на світле майбутнє, на те, що скоро всі стануть  радісними і щасливими.

Переглядів: 361 | Додав: Maria | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2015  »