Урок - реквієм в честь "Небесної сотні"

Пам’ять про друзів полеглих жива

Події які були у лютому місяці не лишають нікого байдужим. Померли невинні люди, які боролися за волю своєї країни. Тому в школі відбувся урок - реквієм «Память про друзів полеглих жива», присвячений  Небесній Сотні, метою якого було виховання  в учнів  гідності за тих, хто віддали своє життя за волю країни.  Урок провела  педагог-організатор. Розпочали  урок пам’яті із хвилини мовчання та була запалена свічка в пам’ять  Героям.

Продовжили урок прозовими розповідями про загиблих, віршами пам’яті Небесній Сотні та відкриванням листів  тих синів які пішли на небеса, а матері лишилися оплакувати їх .Вірші, розповіді, презентації, фільми   про невинну загибель отих молодих чоловіків та юнаків, тих, які своє життя віддали заради нас, заради нашого кращого майбутнього викликала у багатьох вчителів та учнів сльози – сльози душевного болю…              Завершили урок такими словами:

Ніколи їх не забувайте!
В історію внесіть кожне ім
я!
Онукам, дітям ви розповідайте,
що наша Україна ще жива!

Ці події нас дуже змінили. Ми сподіваємось, що вони змінили і частину нашої країни. Хотілося б, щоб кожен зміг зрозуміти, що не можна залишатися байдужим у наш час . Хотілося б, щоб кожен зміг збагнути, що він може впливати на події і простір довкола себе. А коли таких людей багато і вони рухаються в одному напрямку – то вони переможуть.
            І всі ми маємо прожити життя так, щоб ці втрати не були марними. Відлік вже почався…

Опаіць Марія Іванівна

педагог-організатор