Вшанування Героїв Небесної Сотні

Лінійка-пам'яті під епіграфом "Україно ти наша, героїв своїх не забудь!"

Школа - це той осередок де зернинку патріотизму стараються посадити в кожне учнівське серденько. Сьогоднішнє покоління дітей - це ті діти,  які йдуть нога в ногу з усіма подіями, які лягли на плечі нашої країни. Ці події нас дуже змінили. Ми сподіваємось, що вони змінили і частину нашої країни. Хотілося б, щоб кожен зміг зрозуміти, що не можна залишатися байдужим у наш час. Хотілося б, щоб кожен зміг збагнути, що він може впливати на події і простір довкола себе. А коли таких людей багато і вони рухаються в одному напрямку – то вони переможуть.

Днями, з метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності в Йорданештській ЗОШ №2 була організована лінійка-пам'яті під епіграфом "Україно ти наша, героїв своїх не забудь!" Спершу, учні запалили свічки в пам'ять героїв, а з тих прочитаних від душі віршів, з фрагментів патріотичних пісень, інсценізованих подій учні змогли зрозуміти , що це не просто історія, а це історія написана кров'ю загиблих - справжніх героїв, які померли захищаючи інтереси матінки країни.

Хтось сказав, що героями не народжуються, а героями стають. Так, що гордімося своїми героями та постараємось, що з посаджених зерен патріотизму виростуть справжні патріоти.

Переглядів: 331 | Додав: Maria | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2016  »