Вшанування героїв Небесної Сотні

Вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні

в школі

Небесна сотня – це ті слова, які змушують серце плакати та згадати події, які відбулися на Майдані, згадати тих героїв, які померли за Україну.

В школі була проведена лінійка пам᾽яті присвячена, подіям Майдану, метою якої було виховання в учнів гідності за тих, хто віддали своє життя за волю країни. Проведена була педагог-організатором. На початок були запалені свічки в пам’ять Героям. Вийшла дівчина – Україна, яка розповідала про свій душевний біль за її синів. Продовжили прозовими розповідями про загиблих, віршами пам’яті Небесній Сотні та фільмами про невинну загибель, тих молодих чоловіків та юнаків, які своє життя віддали заради нас, заради нашого кращого майбутнього.

Слова дівчинки, яка була в ролі матері загиблого сина на Майдані, донечки, яка втратила батька, сина, який говорить з мамою з небес, викликав у багатьох присутніх сльози – сльози душевного болю…

Хотілося б, щоб кожен зміг збагнути, що він може впливати на події і простір довкола себе. А коли таких людей багато і вони рухаються в одному напрямку – то вони переможуть. І всі ми маємо прожити життя так, щоб ці втрати не були марними.

Опаіць М.І. – педагог-організатор

Переглядів: 313 | Додав: Maria | Рейтинг: 0.0/0