Заходи до 29 річниці від дня катастрофи на Чорнобильській АС

Чорнобиль стукає у серце

Під такою назвою в школі відбулася тематична лінійка – реквієм, присвячена 29-й річниці пам'яті трагедії на Чорнобильській АЕС.

На лінійці учні школи переглянули відео презентацію "Чорнобиль - трагедія та біль ”, згадали історичні дані трагічної події та  людей, які героїчно воювали з атомом. А своїми проникливими віршами про дзвони Чорнобиля, які  б`ють  протяжно, звучно, по всій Україні, б`ють на сполох та  линуть удалечінь, учні постаралися донести до кожного з присутніх  значення цієї дати для історії країни.  Ще, маленькі учениці перевтілені у "весняні квіти" звернулися до "скривдженої землі  - матінки України" словами: Світе тихий, краю милий, наша Україно!\За що тебе сплюндровано, за що, мамо, гинеш? \ Чи ти рано до схід сонця Богу не молилась? \ Чи ти діточок невинних звичаю не вчила?"  А  вона  милуючись ними  відповіла тихим голосом :" Молилася.  Але вік не той і година не та,\ А вірити,  вірю, що я не сирота\ І скривдженою не лишуся я ". А після проникливої молитви за долю країни пролунали такі слова:

"Нам поле люте миром перебути,

Нам поховати зло в бетон і бронь.

І не забути! - Доки світ і люди,

Синів землі, що відвели вогонь".

Переглядів: 470 | Додав: Maria | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2015  »