Заходи до Дня миру

Заходи до Дня миру в Йорданештській ЗОШ №2

Мир … «Мир» – це сон мільйонів дітей і дорослих, «мир» – це надія стількох сердець; «мир» – це слово яке шепочуть усі; «мир» – це найвеличніше бажання.

Так      хочеться миру!... Так хочемо, щоб нас почули…

Сьогодні, напередодні Дня миру, в Йоранештській ЗОШ №2 панувала особлива атмосфера – святкова, патріотична; синьо-жовті стрічки заплетені у коси дівчат, синьо-жовті кульки, вишиванки, вишиті рушники, патріотичні пісні та

вірші, слово «мир» на кількох мовах намальовані на подвір'ї школи, голуб миру навпроти  порога школи – все це ніби відволікло від слова «війна». Всю цю велич організували лідери учнівського самоврядування гурту «Мугурел» на чолі з класним керівником – Кирчу М.Г.  З ініціативи педагог-організатора та за підтримки Марії Григорівни вони підготували для кожного вчителя «голуб мира» з побажанням та подарували  всім під час закриття ще одного тижня у шкільній родині. Це було по справжньому вражаюче, і ще раз переконалися, що завдяки спільній праці і взаємо підтримки можна досягти успіху в усьому.

Опаіць М.І.

Переглядів: 1438 | Додав: Maria | Рейтинг: 5.0/1