Заходи до відзначення Всесвітнього дня бототьби з туберкульозом

Заходи до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом в школі

"Здоров'я - це скарб даний кожній людині, але як вона його збереже - це вже залежить від неї самої".

Саме цими словами була розпочата інформаційна година, проведена медичною сестрою школи, в рамках відзначення Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом. Учням була запропонована інформація, яка допоможе учням, своєчасно прийняти рішення від якої залежить здоров'я, і навіть життя. Діана Костянтинівна розповіла про туберкульоз, його симптоми, як можна захиститися від такої хвороби, до кого треба звернутися в таких випадках.

Соціальним педагогом-школи Тощук А.А. оформлена була змістовна стінгазета, в якій розміщена була цікава, досі незнайома учням, інформація про цю хворобу та проведена поетична хвилинка в 4-му кл. на тему "Життя - найвища цінність". Учні з вогником в очах читали вірші про цінність життя та його кольорові барви.

Як було сказано в рамках проведених заходів "Туберкульоз не має “адреси”, “посади”, не має “паспорта”, не розрізняє соціального статусу і однаково небезпечний для усіх".

Тож, збережемо здоров'я, бо без здоров'я і світ не такий цікавий, і спів пташок не такий мелодійний, і квітка не така пахуча, і все здаватиметься сірим і без змісту.

Переглядів: 353 | Додав: Maria | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »